Київський клуб аматорів астрономії "Астрополіс"

astromagazin.net
* *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
28 Вересня 2024, 13:21:44

Увійти

google


Автор Тема: строю самодельный телескоп  (Прочитано 24630 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

пюро едуард

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 301
  • Подяк: 0
Re: строю самодельный телескоп
« Відповідь #180 : 14 Вересня 2011, 22:18:15 »
. - .

Тарас,діла такі,взяли ми з тобою нормальні ЗАГОТОВКИ,слава богу прошліфовані :whatthehell:,я на 215 таких кратерів не нарив :gigi:,жалко коцнули її,каніфоль є,бітум теж,гіпсова основа з 215 є,дороблю оправу,і  вперед,                                                                                                           

Тільки які він зеркала і кому надіслав?  :gigi:  І так тре мені буде поліріту нарити. А як коцнули?
доки пішов на перекур,2х річний син скинув з полірувальника :),поліриту трохи є,трохи рука вже набита,гіпсова основа 215мм,зима довга :rofl: :rofl: :rofl:....
Записаний

serhio_67

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 590
  • Подяк: 21
  • Сергій
Re: строю самодельный телескоп
« Відповідь #181 : 14 Вересня 2011, 22:20:53 »
. - .

І так тре мені буде поліріту нарити.
:hz:
Будь ласка, пишіть зрозумілою мовою.  ;)
Записаний

hEtmAN

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 858
  • Подяк: 2
  • Гетьман Тарас, Тернопіль
Re: строю самодельный телескоп
« Відповідь #182 : 14 Вересня 2011, 22:22:46 »
. - .

І так тре мені буде поліріту нарити.
:hz:
Будь ласка, пишіть зрозумілою мовою.  ;)

Добре  :gigi:

І так треба буде поліріту знайти.
Записаний

пюро едуард

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 301
  • Подяк: 0
Re: строю самодельный телескоп
« Відповідь #183 : 14 Вересня 2011, 22:23:52 »
. - .

І так тре мені буде поліріту нарити.
:hz:
Будь ласка, пишіть зрозумілою мовою.  ;)
має на увазі достати,купити :)
Записаний

пюро едуард

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 301
  • Подяк: 0
Re: строю самодельный телескоп
« Відповідь #184 : 14 Вересня 2011, 22:30:58 »
. - .

розраховував оправу під 220х30,приїхало200х30,F=1750,добре що оправу не закінчив,тепер потрібно трохи деталі перекинути місцями,і як на зло сьогодні проточили основу,тепер оправа стане основою,а саму оправу потрібно робити нову :whatthehell:
Записаний

hEtmAN

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 858
  • Подяк: 2
  • Гетьман Тарас, Тернопіль
Re: строю самодельный телескоп
« Відповідь #185 : 14 Вересня 2011, 22:34:57 »
. - .

розраховував оправу під 220х30,приїхало200х30,F=1750,добре що оправу не закінчив,тепер потрібно трохи деталі перекинути місцями,і як на зло сьогодні проточили основу,тепер оправа стане основою,а саму оправу потрібно робити нову :whatthehell:

Ах тиж сам казав, що приїде зеркало і покаже що воно хоче. А так заспішив. Нічого оправа-оправою. Зара треба буде думати про полірування.
Записаний

пюро едуард

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 301
  • Подяк: 0
Re: строю самодельный телескоп
« Відповідь #186 : 14 Вересня 2011, 22:43:17 »
. - .

,добре що оправу не закінчив,тепер потрібно трохи деталі перекинути місцями,і як на зло сьогодні проточили основу,тепер оправа стане основою,а саму оправу потрібно робити нову :whatthehell:

Ах тиж сам казав, що приїде зеркало і покаже що воно хоче. А так заспішив.
-справа в тому,що на оправу пішла заглушка від поливної системи Райдуга,там товщина стінки-13-14мм,найменший внутрішній діаметр-227мм,найбільший-приблизно 270,так що відходів,крім стружки,немає :),зробити більшою-можна,меншою ні,виготовиться ще одна деталь,і все буде хокей
Записаний


пюро едуард

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 301
  • Подяк: 0
Re: строю самодельный телескоп
« Відповідь #187 : 14 Вересня 2011, 23:04:51 »
. - .

До речі,як Ронкі користуватись ???-перед діодом поставити щілину?-без різниці-чи щілина,чи ніж-підсталяю решітку -ліній не видно,тільки яскравість зменшується,видно напис на склі,та й то корявий,решітка на склі,від А.П.,так що в її якості не сумніваюсь,може перемінний резистор всунути,спробувати з яскравістю діода(білий)?
Записаний

пюро едуард

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 301
  • Подяк: 0
Re: строю самодельный телескоп
« Відповідь #188 : 14 Вересня 2011, 23:14:14 »
. - .

Не бачив яке покриття в нормі,але тут-як  зоряне небо(на просвіт)-багато мілких точок-переарсеналили :spy: :dropjaw: >:(
Записаний

achaika

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 523
  • Подяк: 11
  • Чайка Олександр
Re: строю самодельный телескоп
« Відповідь #189 : 14 Вересня 2011, 23:21:01 »
. - .

Тарас,діла такі,взяли ми з тобою нормальні ЗАГОТОВКИ,слава богу прошліфовані :whatthehell:,я на 215 таких кратерів не нарив :gigi:,жалко коцнули її,каніфоль є,бітум теж,гіпсова основа з 215 є,дороблю оправу,і  вперед,                                                                                                           
Чи правильно я зрозумів з Вашого з Тарасом діалогу - вам обом замість декларованого якісного сферичного дзеркала вислали покриту шаром алюмінію заготовку? Вибачте, якщо не вірно зрозумів.
Записаний

hEtmAN

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 858
  • Подяк: 2
  • Гетьман Тарас, Тернопіль
Re: строю самодельный телескоп
« Відповідь #190 : 14 Вересня 2011, 23:24:30 »
. - .

Тарас,діла такі,взяли ми з тобою нормальні ЗАГОТОВКИ,слава богу прошліфовані :whatthehell:,я на 215 таких кратерів не нарив :gigi:,жалко коцнули її,каніфоль є,бітум теж,гіпсова основа з 215 є,дороблю оправу,і  вперед,                                                                                                           
Чи правильно я зрозумів з Вашого з Тарасом діалогу - вам обом замість декларованого якісного сферичного дзеркала вислали покриту шаром алюмінію заготовку? Вибачте, якщо не вірно зрозумів.

Крім того вона ще і вишліфувана. За такі гроші на барахлці хіба тільки заготовку купиш і ще стільки за абразиви, а тут тільки полірнути. Так, що малий виграш є.
« Останнє редагування: 14 Вересня 2011, 23:28:50 від hEtmAN »
Записаний

пюро едуард

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 301
  • Подяк: 0
Re: строю самодельный телескоп
« Відповідь #191 : 14 Вересня 2011, 23:27:50 »
. - .

Тарас,діла такі,взяли ми з тобою нормальні ЗАГОТОВКИ,слава богу прошліфовані :whatthehell:,я на 215 таких кратерів не нарив :gigi:,жалко коцнули її,каніфоль є,бітум теж,гіпсова основа з 215 є,дороблю оправу,і  вперед,                                                                                                           
Чи правильно я зрозумів з Вашого з Тарасом діалогу - вам обом замість декларованого якісного сферичного дзеркала вислали покриту шаром алюмінію заготовку? Вибачте, якщо не вірно зрозумів.
так воно і є,ще одному козакові теж таке встромили,та Заготовка зараз в А.П.,він теж про неї відгукується не дуже,хоч на вигляд прямо гарне :dropjaw:,на абразивах дісно непогана економія
Записаний

achaika

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 523
  • Подяк: 11
  • Чайка Олександр
Re: строю самодельный телескоп
« Відповідь #192 : 14 Вересня 2011, 23:37:25 »
. - .

Нагадайте для загального розвитку :), якщо не важко, розмір "дзеркала" та суму проплачених грошей. Звісно, якщо це не комерційний секрет.
Записаний

hEtmAN

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 858
  • Подяк: 2
  • Гетьман Тарас, Тернопіль
Re: строю самодельный телескоп
« Відповідь #193 : 14 Вересня 2011, 23:39:50 »
. - .

Нагадайте для загального розвитку :), якщо не важко, розмір "дзеркала" та суму проплачених грошей. Звісно, якщо це не комерційний секрет.

200мм 250грн. Правда Едуард 220мм замовляв. Цей оптик походу адреса переплутав.

Ох влетить мені зара  :shuffle:
Записаний

hEtmAN

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 858
  • Подяк: 2
  • Гетьман Тарас, Тернопіль
Re: строю самодельный телескоп
« Відповідь #194 : 14 Вересня 2011, 23:40:46 »
. - .

А доречі не перевіряв кальоне скло чи ні?
Записаний

Naboka Igor

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8751
  • Подяк: 3803
    • Победитель конкурса "Лучшее астрофото" 2016 года
Re: строю самодельный телескоп
« Відповідь #195 : 14 Вересня 2011, 23:45:27 »
. - .

А доречі не перевіряв кальоне скло чи ні?
:rofl:
Записаний
Hand Made: Обсерватория. Sky Stalker - Ньютон 406/4,7.
Sky Мак - Maksutov–Cassegrain 152/12.

пюро едуард

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 301
  • Подяк: 0
Re: строю самодельный телескоп
« Відповідь #196 : 14 Вересня 2011, 23:46:58 »
. - .

Нагадайте для загального розвитку :), якщо не важко, розмір "дзеркала" та суму проплачених грошей. Звісно, якщо це не комерційний секрет.

200мм 250грн. Правда Едуард 220мм замовляв. Цей оптик походу адреса переплутав.

Ох влетить мені зара  :shuffle:
та яка різниця,твоє в мене,моє в тебе,поміняємось,то не проблема,ks перевірить моє,своє ти вже бачив, чи кальонка не перевіряв-покрите,попа дзеркала після фрези,сумніваюсь що кальонку так розріжеш-лопне.якщо моє в тебе,то оправу не потрібно буде переробляти ;)
Записаний

achaika

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 523
  • Подяк: 11
  • Чайка Олександр
Re: строю самодельный телескоп
« Відповідь #197 : 14 Вересня 2011, 23:48:23 »
. - .

За такі гроші на барахлці хіба тільки заготовку купиш і ще стільки за абразиви, а тут тільки полірнути. Так, що малий виграш є.
Ну і правильно! Головне не втрачати оптимізму - буде у Вас саморобна високоякісна сфера. Успіхів вам обом!
Записаний

пюро едуард

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 301
  • Подяк: 0
Re: строю самодельный телескоп
« Відповідь #198 : 14 Вересня 2011, 23:49:50 »
. - .

А доречі не перевіряв кальоне скло чи ні?
:rofl:
Та не прикалуйтесь :gigi: :rofl:
Записаний

hEtmAN

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 858
  • Подяк: 2
  • Гетьман Тарас, Тернопіль
Re: строю самодельный телескоп
« Відповідь #199 : 14 Вересня 2011, 23:50:48 »
. - .

Я сам не знаю. Має поки той оптик має і має завести його Сергію Камінскому. Добре,  поміняємось. Тоді я скажу, щоб його зразу до тебе відправляли. А на внутрішнє напряжіння перевір.
Записаний