Київський клуб аматорів астрономії "Астрополіс"

astromagazin.net
* *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
18 Жовтня 2024, 11:48:16

Увійти

google


Автор Тема: Любителі астрономії в Тернополі!!!  (Прочитано 17669 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

hEtmAN

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 858
  • Подяк: 2
  • Гетьман Тарас, Тернопіль
Re: Любителі астрономії в Тернополі!!!
« Відповідь #80 : 18 Січня 2012, 18:01:19 »
. - .

Зможу хіба в суботу  :-\
Записаний

AAY

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 492
  • Подяк: 208
  • Андрей
    • Победитель конкурса "Лучшее астрофото" 2015 года
Re: Любителі астрономії в Тернополі!!!
« Відповідь #81 : 18 Січня 2012, 18:37:59 »
. - .

 Я приїду в вівторок 24-го. Після 24-го в любий час.
Записаний
SkyWatcher BD2001P, Meade 1020 TELEPHOTO, WS180GT, барлухи Zhumel 2x и  НПЗ PAG 3-5x, камеры Basler acA2500-14gc, DFK21AF04.AS с B/W матрицей ICX618AL, ZWOptical ASI120MM

Physyk

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 12
  • Подяк: 2
Re: Любителі астрономії в Тернополі!!!
« Відповідь #82 : 05 Червня 2012, 18:18:40 »
. - .

Вітання усім ЛА з Тернополя , околиць і всім, всім, всім!
Я є "перший астроном" у своєму селі Мишковичі, тому, що викладаю астрономію в школі. Зі шкільної лави цікавлюся астроспостереженнями  на рівні ВШР (великого шкільного рефрактора, 80 мм). Іноді проводжу сеанси тротуарної астрономії, показуючи перехожим Місяць у "велику трубу". Напередодні епохальної події, транзиту Венери, вирішив приєднатись до товариства астролюбителів. Хотілось би якось побачити справжню діючу обсерваторію і відчути "дотик зір" з допомогою сучасної диво-техніки, що зветься телескопом. І, оскільки, ймовірно, Венера "пролітає" над Тернополем, як над Парижем через негоду, то завжди радий буду живому спілкуванню однодумців... і не тільки.
Записаний

Diskus

  • Клуб Астрополіс, Модератор
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 4309
  • Подяк: 1321
  • "Лупайте сю скалу!"
Re: Любителі астрономії в Тернополі!!!
« Відповідь #83 : 08 Червня 2012, 22:25:39 »
. - .

Ще один любитель в нашім краю .
Вітаємо !!!
Записаний

kalyanzb

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3
  • Подяк: 0
Re: Любителі астрономії в Тернополі!!!
« Відповідь #84 : 01 Жовтня 2012, 23:56:02 »
. - .

Всім привіт!!! Живу в Зборові. Недавно "захворів" астрономією. Телескопа поки-що свого не маю, але в планах придбати або зробити самостійно. Буду радий знайомству
Записаний

Diskus

  • Клуб Астрополіс, Модератор
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 4309
  • Подяк: 1321
  • "Лупайте сю скалу!"
Re: Любителі астрономії в Тернополі!!!
« Відповідь #85 : 02 Жовтня 2012, 09:01:19 »
. - .

Всім привіт!!! Живу в Зборові. Недавно "захворів" астрономією. Телескопа поки-що свого не маю, але в планах придбати або зробити самостійно. Буду радий знайомству
Телескоп не проблема , є тих телескопів .
Приїжджай в Тернопіль , поможемо .
Записаний

kalyanzb

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3
  • Подяк: 0
Re: Любителі астрономії в Тернополі!!!
« Відповідь #86 : 02 Жовтня 2012, 14:25:17 »
. - .

Привіт Сергій!!! Радий шо є тут земляки на форумі   :) :up:
Дуже загорівся бажанням сконстроювати свій телескоп. Ше ніколи таким не займався, але якщо буду мати зеркала, то сам сконструюю без проблем. Недавно сконстроював невеличкий рефрактор, але зближення в ньому не дуже велике, лінза в мене не зовсім для цього підійшла. Але з 200 метрів номера на машині розібрати можна. Читав в інтернеті шо можна зробити рефрактор з лінзи для очків, в нього буде трошки краще видно. Правда незнаю де таку лінзу взяти. Вот і загорівся бажанням рефлектор сконстроювати. Живу в Зборові. В Тернополі буваю часто. Буду дуже радий за будь-яку допомогу і консультацію  :beer:
Записаний

Diskus

  • Клуб Астрополіс, Модератор
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 4309
  • Подяк: 1321
  • "Лупайте сю скалу!"
Re: Любителі астрономії в Тернополі!!!
« Відповідь #87 : 02 Жовтня 2012, 15:15:02 »
. - .

Відписав в особисту пошту .
Є бажання робити -поможу у всьому .
Записаний

Diman

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1
  • Подяк: 0
Re: Любителі астрономії в Тернополі!!!
« Відповідь #88 : 28 Травня 2013, 15:27:32 »
. - .

Всім привіт!
Давно вже слідкував за темою, та тільки зараз вирішив купити перший телескоп. Підійшла його черга в списку пріоритетів.
Користуючись порадою з данної теми - вирушив в Білий Лебідь на Злуки, але там телескопів не було, менеджер порадив інше відділення магазину на Обїздній.
Але і тут мене чекало розчарування - телескопів немає, лише вручили рекламу астромагазину.

хотілось би рефрактор 120+ от тільки не знаю довгофокус чи коротко, якось мені довго більш подобається, але хотілось би вживу побачити. окрім того на всіх інтернет магазинах є лише короткофокусні в наявності. в принципі може бути б/у. Ціна планується біля 3т максимум 3,5.
єдине що знайшов в астромагазині http://www.astromagazin.net/ru/shop/product/teleskop-sky-watcher-bk1206az3-106
він же на іншому сайті http://www.telescope.com.ua/shop/item/sky-watcher-sk1206az3.html

є ще варіант на вашому форумі http://www.astroclub.kiev.ua/forum/index.php?topic=32418.0 за 2,5т без монтіровки (окремо брати трубу за 2,1 а потім все решта докупляти не варіант), але монтіровка ще 2т AZ4, ібо аз3 нема в наявності, по інших сайтах також.

також тєрзают смутниє сомнєнія, а може взяти ньютона? він також буде мати "нормальну" картинку, в смислі не перевернуту і не зеркальну? а чи багато буде проблем з періодичною настройкою, очисткою і тд?
вибирається для балкону/кімнати 9поверх, теоретично з виходом на дах. ніяких виїздів поки що не планується. порадьте щось.
а ще, як по доступній ціні організувати вивід зображення на монітор, і чи можливо робити фотографії (а в ідеалі вивід відео на монітор без затримок) в режимі ближнього інфра-червоного спектру (або розширення спектру до інфра червоного), фільтри на скопі не помішають? в общим питань багато і більшість з них пропаде в перші тижні користування.
якось так :)
дякую за увагу
Записаний

Butheadtern

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1
  • Подяк: 0
Re: Любителі астрономії в Тернополі!!!
« Відповідь #89 : 08 Липня 2014, 10:44:34 »
. - .

Добрий день, я теж живу в тернополі і хотів би запитаиися чи має хтось можливість здати в оренду телескоп? Оплату бережне використання і злог гарантую. Хочу зробити романтичний вечір, а купити телескоп зараз не виходить(
Записаний

Diskus

  • Клуб Астрополіс, Модератор
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 4309
  • Подяк: 1321
  • "Лупайте сю скалу!"
Re: Любителі астрономії в Тернополі!!!
« Відповідь #90 : 08 Липня 2014, 11:10:14 »
. - .

Добрий день, я теж живу в тернополі і хотів би запитаиися чи має хтось можливість здати в оренду телескоп? Оплату бережне використання і злог гарантую. Хочу зробити романтичний вечір, а купити телескоп зараз не виходить(
Я маю таку можливість .0503395433 Сергій.
Записаний

Tetyana

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 4
  • Подяк: 1
  • вічний студент
Re: Любителі астрономії в Тернополі!!!
« Відповідь #91 : 19 Липня 2017, 19:31:30 »
. - .

Доброго дня! Чи є ще хто живий-присутній на сайті з любителів астрономії-тернополян? :binolook: Відгукніться, будь ласка. Я - початківець. Хотілося б налагодити спілкування з такими ж ентузіастами.
Записаний
Sky-Watcher 705AZ2, Canon EOS 650D

Diskus

  • Клуб Астрополіс, Модератор
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 4309
  • Подяк: 1321
  • "Лупайте сю скалу!"
Re: Любителі астрономії в Тернополі!!!
« Відповідь #92 : 19 Липня 2017, 22:20:25 »
. - .

Завжди готові допомогти початківцям .  :SLA:
Записаний

Tetyana

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 4
  • Подяк: 1
  • вічний студент
Re: Любителі астрономії в Тернополі!!!
« Відповідь #93 : 20 Липня 2017, 12:33:09 »
. - .

О як добре! Скажіть, будь ласка, чи плануються у нас в Тернополі бодай якісь заходи ЛА? Можливо є групи (відкриті/закриті) суто тернопільські, а я про це не знаю? Чи можна когось знайти у Фейсбуці? А то я - як Робінзон на безлюдному острові... Дуже багато запитань і нема з ким поговорити)))
Записаний
Sky-Watcher 705AZ2, Canon EOS 650D

Diskus

  • Клуб Астрополіс, Модератор
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 4309
  • Подяк: 1321
  • "Лупайте сю скалу!"
Re: Любителі астрономії в Тернополі!!!
« Відповідь #94 : 20 Липня 2017, 13:17:14 »
. - .

О як добре! Скажіть, будь ласка, чи плануються у нас в Тернополі бодай якісь заходи ЛА? Можливо є групи (відкриті/закриті) суто тернопільські, а я про це не знаю? Чи можна когось знайти у Фейсбуці? А то я - як Робінзон на безлюдному острові... Дуже багато запитань і нема з ким поговорити)))
В Тернополі є два Сергія , один старий -Діскус , більше займається виробництвом обладнання для професіональних та аматорських обсерваторій . Один молодий і перспективний http://www.astroclub.kiev.ua/forum/index.php?action=profile;u=83 , теж виробництво , але і від спостережень чи астрофото не відмовиться .
Ці два чувака можуть відповісти практично на всі запитання які стосуються обладнання , спостережень , астрофото і т.п..
Заходи поки-що не плануємо , але якщо є бажання можемо запланувати .
Наприклад поспостерігати в найбільший в Україні Апохромат , або подивитись протуберанці на Сонці в Коронадо , або просто поспілкуватись за філіжанкою кави про перспективи розвитку астрономії на тернопільщині .
Будь-яка ініціатива буде сприйнята і реалізована .
Я на ФБ  Сергій Вербицький . Подружіться .
Записаний

Tetyana

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 4
  • Подяк: 1
  • вічний студент
Re: Любителі астрономії в Тернополі!!!
« Відповідь #95 : 20 Липня 2017, 16:57:09 »
. - .

Здається, я Вас знайшла у Фб. Щиро дякую за те, що відгукнулися.
Записаний
Sky-Watcher 705AZ2, Canon EOS 650D
Подякували

Echo!

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2
  • Подяк: 4
    • Клуб любителів астрономії "ТерАстро"
Re: Любителі астрономії в Тернополі!!!
« Відповідь #96 : 09 Січня 2019, 02:05:52 »
. - .

Чи можна когось знайти у Фейсбуці?
Я теж натрапив на цю гілку форуму, але після року часу перебування в клубі ТерАстро: https://www.facebook.com/groups/terAstro/
Цікаво було почитати пости майже 10-річної давності :)
Записаний

kalyanzb

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3
  • Подяк: 0
Re: Любителі астрономії в Тернополі!!!
« Відповідь #97 : 26 Листопада 2023, 11:32:03 »
. - .

Всім привіт!! Раніше писав на цьому форумі (більше 10-ти років тому). Тоді загорівся астрономією. Планував зробити телескоп самостійно. Але до телескопа так і не доріс. Тоді був ще молодий і фінанси не позволяли придбати хороший апарат. Зараз життя змінилося а тяга до астрономії так і не пропала. Тоді жив в Зборові. Астрономів в нас не було. Відповідно не було можливості "пощупати" зоряне небо наживо.
Зараз проживаю в Тернополі. Знову загорівся бажанням придбати телескоп. Але перед тим хотілося б вживу подивитися на небо в різні телескопи, що б зрозуміти що я хочу. Можливо десь в найближчий час в Тернополі буде організовуватися якийсь захід по спостереженнях (типу тротуарної телескопії) ??
Знаю, що апертура лишня не буває, але хочу вживу побачити різницю між 150мм і 200мм телескопом. Також хочу відчути різницю між Добсоном і екваторіальним монтуванням
Відповідно на основі цього всього буду планувати щось для покупки.
Можливо крім цього форуму є ще інші інтернет-ресурси астрономів Тернополя ? Буду радий приєднатися
Записаний

SWN

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1127
  • Подяк: 1205
  • Н.Водолага
Re: Любителі астрономії в Тернополі!!!
« Відповідь #98 : 26 Листопада 2023, 14:10:25 »
. - .

Записаний
И вся печаль проходит, когда глядишь на звезды

SW2001 - CG5, БПЦ20х60

Diskus

  • Клуб Астрополіс, Модератор
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 4309
  • Подяк: 1321
  • "Лупайте сю скалу!"
Re: Любителі астрономії в Тернополі!!!
« Відповідь #99 : 26 Листопада 2023, 16:24:03 »
. - .

https://facebook.com/groups/766663763822229/

Краще сюди , в Лозову . Тут і поспілкуватись можна і в телескопи заглянути .
Записаний